Swim'n'Eat: Gdzie zjeść po pływaniu?

"Gdzie zjeść po treningu?"

To jest palące pytanie dla wszystkich pływaków. Wyjaśniliśmy już w tym artykule, dlaczego po pływaniu chcesz zjeść wszystko, co spotkasz na swojej drodze. A teraz zebraliśmy ulubione "jadłodajnie" studentów I Love Swimming w Moskwie: wszystkie hasła, hasła i ciasta marchewkowe w pobliżu basenów, na których trenujemy.

Przy okazji, ten artykuł będzie regularnie aktualizowany. Jeśli chciałbyś przyczynić się do powstania świetnego przewodnika po miejscach, w których można się naładować przed treningiem lub zjeść po basenie, podziel się tym formularzem ????

Olimpijskie Centrum Pływania Synchronicznego im. Anastazji Dawydowej i basen zewnętrzny ZIL (m. Awtozawodskaja/ICC ZIL)

Tak, to właśnie na tych dwóch basenach zgromadziła się większość koneserów:)

????"Kafeteria w Leroy Merlin! Po wjeździe skręć w pierwszą drogę w prawo. Wszystko jest bardzo smaczne i tanie. Nie kupujcie jednak ciasta marchewkowego, wydaje się być nafaszerowane narkotykami ????
"Dwie kolejne osoby poleciły kawiarnię w Leroy Merlin ????

???? "Na Avtozavodskaya super-top shawarma w cienkiej smaczne pita: Markov dvorik. Ja kupuję pikantną z kurczakiem, ale ta bez pikanterii też jest dobra. Jest też wegetariańska z dużą ilością grzybów zamiast kurczaka, również pyszna.
"4 osoby również poleciły to miejsce????????

????"Automaty z sokiem pomarańczowym w lobby ????"

????"Meat & Fish: znajduje się w centrum handlowym Riviera, dobre steki. Jadłem Satsebeli w Zilart - tam jedzenie z grilla.
"Jeszcze 2 osoby polecają Meat & Fish

????"Kawiarnia Buchanka na Architektora Szczużewa, czynna od 8:00"

????"Krispy Kremew centrum handlowym Riviera po drugiej stronie ulicy."

????"Mała piekarnia Żurawlewy niedaleko metra Avtozavodskaya: świetna obsługa, internet, śniadaniowe combosy, dziwne rogaliki i serniki.

☕️"Point of Access": przytulny letni taras, ale bez internetu i trochę daleko. Smaczna kawa, można odebrać dania z HGH, bez mleka krowiego, glutenu i czegokolwiek innego, smaczny okoń w pistacjach."

Następny w kolumnie jest kompleks wodny Łużniki

???? "Jeśli Łużniki, nie bądź leniwy, aby przejść aż do Usach! A tam jest co chcesz, ale na szczycie: Trufla, Schepka. Cheesecake Factory i Nobo
"Pięć osób więcej poleca Usachevsky Market - a I Love Supersport HQ w pełni wspiera????????

Chcesz dodać coś do przewodnika po Łużnikach i innych basenach? Podziel się swoimi ulubionymi miejscami za pomocą tego formularza ????