Super '20: podsumowanie roku

Moi przyjaciele i ja mamy taką tradycję: pod koniec każdego roku marzymy i wyznaczamy cele na nadchodzący rok, 1 stycznia biegniemy w ramach akcji "Pledge Run", aby wesprzeć te cele, a na koniec podsumowujemy wyniki. Chcemy podzielić się z Wami - naszymi studentami, absolwentami, przyjaciółmi - ludźmi, którzy przebyli z nami tę drogę - naszymi najdroższymi doświadczeniami, których energię z pewnością zabierzemy w przyszłym roku. Bo bez Ciebie nie byłoby ich. Tym razem lista osiągnięć była tak długa, że trudno wybrać najważniejszą rzecz spośród powodów do dumy. Oto więc najfajniejsza, najzabawniejsza i najbardziej jeżdżąca rzecz, o której I Love Supersport Moscow HQ powiedziało, że doświadczyliśmy razem w 2017 roku.

Run of Promise

1 stycznia zorganizowaliśmy największy "Bieg Obietnicy" w historii szkoły: 6 000 osób z całego świata pobiegło, aby wesprzeć cele noworoczne na rok 2017. W tym roku spodziewamy się jeszcze większej liczby biegaczy. W Moskwie rozpoczynamy bieg na 2018 metrów z kwatery głównej przy Khamovnichesky Val, 36. Bieg jest darmowy, zabawny i bardzo skuteczny, bo marzenia naładowane ruchem mają tendencję do spełniania się! Zarejestruj się, aby upewnić się, że wszyscy mają wystarczająco dużo mandarynek i gorącej herbaty.

Od I Love Running do I Love Supersport

Z okazji pięciolecia firmy zakończyliśmy całkowitą reorganizację: połączyliśmy pod jedną marką wszystkie sporty, które rozwijaliśmy przez cały ten czas, i staliśmy się super nie tylko w dotyku i ładunku, ale także na zewnątrz. Ze szkółek biegowych, pływackich, narciarskich, kolarskich i triathlonowych rozwinęliśmy się w I Love Supersport. Pozostaliśmy wierni sobie i utrzymaliśmy nasze podstawowe wartości, którymi są pomoc nowym zawodnikom w odkrywaniu sportu amatorskiego, dodawanie im energii poprzez stawianie sobie wielkich celów, wzbudzanie pewności siebie i, bez przesady, zmienianie życia. Identyfikacja wizualna marki została zaprojektowana i wykonana na nowo przez Daniela Sergeeva, dyrektora kreatywnego Firma Studio, Nowy Jork. Cześć, Danya!

Rozpryskujący się błękit

Pierwsza tercja 2017 roku była wyczekiwana z niepokojem, a resztę czasu spędziliśmy na próbach wypicia zapasu partnerskich izotoników. Pięć tysięcy butelek niebieskiej wody - trzy tony, które męczyliśmy się najpierw rozładowując, a potem odparowując - do rozdania. Częstym gościom w HQ nie umknął ten poczęstunek, przesyłamy Wam niebieskie pozdrowienia!

Chodźcie i dokończcie swoje drinki, jeszcze trochę zostało!

Wielki Dzień Pirata w pływaniu

W lipcu udaliśmy się do Bronnic, gdzie w strugach deszczu zorganizowaliśmy najlepszą imprezę sportową na świeżym powietrzu w tym roku. Przebraliśmy się za piratów, wystartowaliśmy na 500, 1000 i 3000 m, zjedliśmy hot-dogi ze smażonymi kiełbaskami od szefa Zonova i znowu zaskoczyliśmy siebie i Was. Ani zła pogoda, ani brak kabin toaletowych w pobliżu nie były w stanie stłumić czystej radości z oglądania starych wilków morskich, nawet jeśli tym wyimaginowanym morzem jest Belle Lake. Uwielbiamy uwielbiać!

Bieganie to nasz napęd.

W lecie, w ramach specjalnego projektu z BMW, przeszkoliliśmy 1329 osób w 28 regionach do udziału w Maratonie Moskiewskim i Półmaratonie Monachijskim. W pakiecie startowym ucznia, oprócz zwykłych smakołyków, znalazły się nietypowe i długo wyczekiwane przedmioty: fajne plecaki, funkcjonalne kurtki i bidony. Oto jak wiwatowaliśmy, gdy przyjechały, a oto jak wiwatowaliśmy, gdy je rozładowywaliśmy. I takich jest więcej. Program monachijski został zaprezentowany na modnym dachu z widokiem na Monachium, zjedliśmy wegańską szarlotkę od Kolyi Varlamova (Kolya, cześć i dzięki!), odpowiednio się przygotowaliśmy i w końcu pojechaliśmy do Niemiec w przytulnym towarzystwie 400 osób.

Sesja zdjęciowa I Love Supersport

Dzięki staraniom i talentowi producenta Maxa Rudenko w rekordowym czasie wykonaliśmy terabajt - 35 000 zdjęć - wszystkich rodzajów sportów w kilku lokalizacjach: na torze kolarskim, na kanale wioślarskim, na wzgórzach Velocoll i Krylatsky, w centrum triathlonowym, na otwartym akwenie i basenie Strogino, na Łużnikach - na nabrzeżu i w rdzeniu północnym, na wzgórzach Vorobievsky i w parku Filevsky. Modelami byli nasi uczniowie, pracownicy i trenerzy, a teraz są twarzami marki i ambasadorami. Mundury promocyjne uszyliśmy w tydzień, a same zdjęcia trwały trzy dni. Trzy!

Autor zdjęć: Ivan Kaidash. Modele: Vitaly Kalmykov, Elena Zlobina, Irina Shkonda, Kristina Zybina, Sasha Baranov, Nikolay Blashenkov, Irina Lisenkova, Vika Reshetilova, Lena Klizovich, Dima Pershinkov, Anatoly Leskovets, Masza Suschevich, Sasha Sharov, Evgeniy Zonov, Anya Pogadaeva, Anya Russkikh, Ira Pavlenko, Rinat Shagiev, Pasha Soloviev, Alsu Kastueva, Sasha Kolesova, Nikita Popkov, Yulia Ivanova.

Dzięki chłopaki!

Szczyty treningowe dla triathlonistów

Dzięki lekkiej, ale silnej ręce szefowej szkoły triathlonu Maszy Suschevich włączyliśmy Training Peaks do programu treningowego dla triathlonistów i nie możemy zrozumieć, dlaczego nie zrobiliśmy tego wcześniej. Teraz wszystko jest w jednym miejscu: program kształcenia na trzech kierunkach i informacje zwrotne od studentów, dzięki którym natychmiast wprowadzamy poprawki. Jest on zsynchronizowany z zegarkiem sportowym, pomaga zaplanować trening i śledzić postępy. Nie ma bałaganu!

Strefa kibica na Maratonie Moskiewskim

Na trasie tegorocznego Maratonu Nowojorskiego ustawiły się 2 miliony kibiców. Naszym marzeniem jest, aby pewnego dnia, również w Rosji, wsparcie stało się radosną i inspirującą normą dla amatorskich imprez sportowych. A żeby stało się to raczej wcześniej niż później, nasz mały sztab zrobił w tym roku drugą wielką rzecz: razem z wolontariuszami wyszliśmy na trasę moskiewskiego maratonu z plakatami, okrzykami, gwizdkami, gwizdami i tamburynami, żeby wspierać biegaczy na każdym (i nie tylko) kilometrze biegu. I to nie było trudne, bo to było z miłości.

A przed maratonem moskiewskim zespół Health wymasował i wypielęgnował wszystkich na stoisku BMW! Wyszło bardzo ciepło, profesjonalnie i wesoło. Aby było jeszcze piękniej, użyliśmy taśm w kolorach trójkolorowego BMW. A niektórzy z naszych superlekarzy też mieli czas na bieganie.

Supersummit 2017

25 września w Flacon Design Factory odbył się nasz czwarty w historii regionalny szczyt, w którym wzięło udział 150 dyrektorów oddziałów, top menedżerów i trenerów. Zaprezentowaliśmy nowy branding, nową strategię rozwoju i długo oczekiwaną kolekcję markowych towarów, nagrodziliśmy szklanymi sercami najlepszych z najlepszych, zainspirowaliśmy się wzajemnie i przytuliliśmy do następnego razu. Ale jak się do nich przytulić. Nie możesz!

Stany Zjednoczone Sportu

Do końca roku uzbierało się 50 oddziałów: dołączyły do nas Stavropol, Khimki, Kaliningrad, Tallin, Kirov, Nizhny Tagil, Vladivostok, Odintsovo, Balashikha, Khabarovsk, Ryazan i Voronezh. Otworzyliśmy naszą pierwszą franczyzę - w Sankt Petersburgu - w 2013 roku i od tego czasu sportowy huragan ogarnął cały kraj, a nawet poza jego granicami. Najlepsi ludzie rozwijają odpowiedni sport w 43 miastach w Rosji i 7 za granicą: i to jest fantastyczne, ale także rzeczywistość. Pozdrowienia, chłopaki! P. S. W trakcie przygotowywania numeru do druku zrobiło się nas 51! Wham!

Luksusowy luhari merch Twoich marzeń

Wraz z rebrandingiem, spełniliśmy Twoje (a jakże, Twoje!) wielkie marzenie: zaprojektowaliśmy i wyprodukowaliśmy kolekcję ubrań na co dzień, odzież treningową i inny merch. Bluzy, bluzy z kapturem, koszulki, stroje kąpielowe, czapki, bidony, magnesy na tablice rejestracyjne, pokrowce na telefony, torby i plecaki, naszywki, naklejki - po Nowym Roku sklep internetowy wreszcie zacznie działać, a tymczasem wszystko można zobaczyć, przymierzyć i kupić w HQ.

Skipass: nieograniczona jazda na nartach

Wspaniały Velik (nie żartuję!) przejął funkcję koordynatora narciarskiego i wspólnie wymyśliliśmy i zrestartowaliśmy szkołę narciarską: stworzyliśmy produkt, o którym sami marzyliśmy od dawna. Skipass to nielimitowany karnet szkoleniowy, z którym możesz wziąć udział aż w 60 sesjach w miesiącu, przetestować 7 trenerów i odwiedzić 8 lokalizacji. Innymi słowy, na nartach można jeździć prawie bez końca. Nie mów nam więcej, że narciarstwo jest nudne.

Projekt specjalny z firmą Skolkovo

Czterystu znakomitych studentów Szkoły Rektorów Skolkovo zostało przyciągniętych, zmotywowanych i zatrzymanych w programie Equator. W ciągu siedmiu miesięcy rektorzy, z których wielu nigdy wcześniej nie uprawiało sportu, przebiegli razem trzy razy dookoła Ziemi, raz wzdłuż południka i z Murmańska do Barnauł i z powrotem - w sumie 185 000 kilometrów.

(A dział produkcji wykonał ryciny medali dla Szkoły Redaktorów. Bo jestem zmęczona).

Garda nr 5

Półmaraton nad jeziorem Garda we Włoszech to bieg maskotka, wyścig-tradycja, nasza osobista marka idealnych wakacji biegowych. Kiedy w jednym z najpiękniejszych miejsc na świecie spotykają się nie tylko biegacze, ale ludzie, którzy kochają zarówno bieganie, jak i siebie nawzajem - nie tylko po to, żeby biegać, ale żeby być razem - wierzymy, że nie żyjemy na próżno i robimy wszystko dobrze. Pojechaliśmy na Gardę po raz piąty w 2017 roku i będziemy jechać ponownie.

Pierwszym bogactwem jest zdrowie

Przez cały 2017 rok prowadziliśmy poradnię sportową I Love Health. Wydawanie licencji jest trudne, ale my się nie poddajemy! Oprócz kliniki, na kierunku Zdrowie realizowany jest projekt restorative fitness, a w 2018 roku odbędzie się pierwsze szkolenie dla lekarzy z regionów oraz gra firmowa, która delikatnie i wesoło angażuje ludzi w ZDROWIE i sport. W naszej superkoncepcji "każdy lekarz to sportowiec" nikt nie musi tłumaczyć, dlaczego chcesz przebiec maraton lub przepłynąć 10 km. Sportowcy mówią tym samym językiem, nawet jeśli są to lekarz i pacjent. Nie zabraniamy treningów, lecz wymyślamy, jak szybko i skutecznie przywrócić sportowca do zdrowia. A w 2018 roku przewidujemy pełnowartościowy start.

Rekordy w pływaniu i SUB20

We wrześniu ustanowiliśmy dwa rekordy jednocześnie - 200 osób trenowało do sezonu, a 101 uczniów pływało swoje najlepsze dystanse, zgodnie z rekordami, na pływaniu finałowym. Było to największe finałowe pływanie w historii I Love Swimming Moscow. Rekord ten utrzymywał się do grudnia, kiedy to na pływanie finałowe przyszło 130 osób. Bo ogłosiliśmy SUB20 - prywatny klub dla elitarnych pływaków, którzy przepływają milę w 20 minut - i zrobiliśmy odznaki, które każdy chce zdobyć. A niektórym już się to udało!

W ciągu zaledwie jednego roku w samej Moskwie nauczyło się z nami pływać 1800 osób. Pływaliśmy w Seligerze, Wołdze, Marsylii, Bosforze, Benidormie, a w Alicante w Hiszpanii nasz uczeń Nikolay Blashenkov zajął drugie miejsce w swojej kategorii na dystansie 5 km.

Naprawy biurowe

Tytuł Naprawiacza Roku otrzymała Irina Moskovkina, dyrektor generalna I Love Supersport, z programem My Superstaff. Renowacja nowego brandingu została wykonana w trzy tygodnie - przed szczytem, ale to był dopiero początek. Z wytrwałością godną Moskiewskiego Miejskiego Wydziału Mieszkaniowego Irina trzykrotnie zdzierała i wylewała podłogę w sali wykładowej - nie własnymi rękami, lecz siłą swojego nieugiętego ducha. I prawie wygrała. Nasza podłoga jest wyjątkowa, a dyrektor jest po prostu najlepszy.

Jeśli jeszcze nie byłeś po remoncie, wpadnij do nas, jesteśmy super!

Stowarzyszenie Twórcze Toshi-Boshi

W połowie lata w ramach zespołu powstała ekipa filmowa, specjalizująca się w art-house i hokum. Producent Maxim Rudenko, reżyser zdjęć i operator Nika Chernikova oraz aktorzy Evgeny Zonov i Alexander Sharov rozpoczęli realizację dokumentalno-historycznego serialu o życiu HQ. Pilotażowy odcinek, który został pokazany przez niezależny kanał, został bardzo dobrze przyjęty przez krytyków i chłopaki zdecydowali się na kontynuację. Na prośbę fanów dokonaliśmy wyboru najlepszych, oto one: Odcinek
"Supersport India
"Odcinek "

Melony

"Odcinek "


Missing Zonov


"Odcinek "Moscow Half Marathon "Odcinek "
Pomoc na bilet
"

Oficjalny Big Swim Day TrailerDrugi oficjalny Big Swim Day TrailerZa
kulisami


Big Swim DayOdcinek "
Chikipibae" z gościnnym udziałem Aleksieja Fomina i Evgeniyi Dorofeevej
Teraz też będziemy do tego wracać.

Swim 'Em All

W grudniu przeprowadziliśmy bezprecedensową prezentację programu długiego pływania w Krasnym Oktyabrze i byliśmy co najmniej zdumieni ilością chętnych do pływania wszystkiego w ogóle w 2018 roku. Było Was ponad trzystu - a niektórzy z Was przyjadą na pierwsze zajęcia w styczniu, a w lipcu będą już pływać z Europy do Azji. Oprócz tradycyjnego Bosforu, w programie znajdują się jedne z najciekawszych kursów na całym świecie, na których można dostać kopa. Specjalna nagroda od HQ została przyznana dla tych, którzy ukończyli 5 lub więcej wyścigów. Bardzo szczególny.

Blog i Telegram.

Uruchomiliśmy nowy blog, na którym publikujemy wyłącznie przydatne informacje. Prostym językiem opowiadamy o niuansach sportowego życia i udzielamy praktycznych porad dotyczących treningu, odżywiania, rekreacji od najlepszych sportowców i lekarzy. Najnowsze wiadomości i aktualne informacje znajdziesz w naszym kanale Telegram. Zapisz się, jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś.

Tutaj jesteśmy

A to jest nasz zespół. Ludzie, którzy tworzą I Love Supersport swoimi rękami - w twarzach i noworocznych bluzach. Dziękujemy za miniony rok, bądźmy razem w nadchodzącym.