Przegląd kolarskich okularów przeciwsłonecznych na lato 2018

Niezależnie od tego, czy chcesz uaktualnić swój styl na rowerze, czy potrzebujesz nowej pary okularów, aby chronić oczy przed słońcem podczas tych długich przejażdżek, mamy niskie wymagania dotyczące najlepszych okularów przeciwsłonecznych do jazdy na rowerze dostępnych w 2018 roku.

chevron_left Go Back appsr Zobacz wszystkie slajdy Rozpocznij pokaz slajdów 1 z Rozpocznij pokaz slajdów

Kliknij strzałki powyżej

BOLLE B-ROCK
$189

Dzięki szerokim soczewkom zwiększającym pole widzenia i noskowi, który reguluje się od przodu do tyłu, Bolle B-Rock pasuje bardzo dobrze i łatwo o nim zapomnieć na drodze. Oleofobowa warstwa na soczewce pomaga zapobiegać gromadzeniu się oleju i brudu podczas jazdy i jest odporna na zaparowanie podczas gorącej, wilgotnej letniej pogody. B-Rock jest również dostępny w różnych odcieniach, co ułatwia dopasowanie opcji do codziennego otoczenia.

2 z

TIFOSI ALLIANT
$69

Prawdopodobnie najlepsza na tej liście, Alliant jest opcją o wysokiej wydajności za bardzo rozsądną cenę. Szeroka, wentylowana soczewka jest dobrze dopasowana i poprawia przepływ powietrza, a stylowy wygląd i różnorodność opcji kolorystycznych uzupełnia prawie każdy zestaw. Materiał soczewki Grilamid TR-90 jest również bardzo wytrzymały i ma wysoką wytrzymałość na zginanie, co zwiększa trwałość.

3 z

KASK KOO OPEN
$239

Poza unikalną konstrukcją ramion, które odchylają się w dół zamiast do wewnątrz, aby złożyć się w pobliżu soczewki, Koo jest wysoce regulowaną parą okularów przeciwsłonecznych, które są bezpieczne i wytrzymałe. Lubimy je również za opcje rozmiaru, które są dostępne w szerokiej i wąskiej opcji dla noska i małej i średniej soczewki dla lepszej widoczności.

4 z

BOLLE VORTEX
$109

Chociaż nie tak szeroki jak inne opcje, Vortex działa dobrze dla nieco mniejszych kształtów twarzy i dla każdego, kto szuka średniej wielkości soczewki w bardziej przystępnym punkcie cenowym. Wymienne soczewki ułatwiają zmianę w zależności od warunków, a termogripy na zausznikach i noskach pomagają utrzymać je na miejscu podczas jazdy. Dostępne są również soczewki na receptę.

5 z

KURTKA OAKLEY FLIGHT JACKET
$223

Podobnie jak popularny Jawbreaker, Flight Jacket to soczewki o maksymalnym pokryciu od Oakleya. Główną różnicą jest brak ramki w górnej części dla zmniejszenia wagi i unikalnej konstrukcji noska, który może być odwrócony, aby stworzyć przestrzeń między soczewką a ramką. Pomaga to zapobiegać zaparowaniu i zwiększa przepływ powietrza podczas wspinaczki lub szczególnie gorących dni. Wyposażony jest również w wymienne zauszniki o różnych długościach, co zapewnia kompatybilność z każdym kaskiem.

6 z

SMITH PARALLEL D MAX
$160

Podczas gdy rosnący trend okularów przeciwsłonecznych z pełną osłoną może być korzystny na rowerze, mogą one wyglądać dość niezręcznie, jeśli planujesz nosić je w mieście. Parallel D plasują się gdzieś pomiędzy, są wystarczająco duże, aby zapewnić dobre pole widzenia, ale mają prostą stylistykę, która nie sprawi, że będą wydawać się nie na miejscu podczas innych codziennych czynności.

7 z

SHIMANO CE-S42X
$44

Lekkie, mocne i trwałe, te okulary przeciwsłoneczne Shimano są dobrym zakupem, jeśli masz ograniczony budżet. Ochrona przed zaparowaniem i zarysowaniami jest dodatkowym atutem, a dzięki mniejszym soczewkom będą pasować do większości kształtów twarzy. Wytrzymały materiał Grillamid, który otacza soczewki jest również miłą cechą, jeśli jesteś typem osoby, która jest trochę zbyt szorstka dla delikatnych okularów.

8 z

UA RIVAL
$105

Dzięki wygodnemu dopasowaniu i doskonałej stabilności, UA Rival to uniwersalna opcja, która nadaje się do prawie każdego sportu. Chociaż rama jest gruba i solidna, jest również niezwykle lekka. Soczewki ArmourSight są 10 razy mocniejsze niż soczewki poliwęglanowe i zapewniają o 20% więcej niezniekształconego widzenia peryferyjnego, co może być przydatne w miejscach o dużym natężeniu ruchu.

9 z

UA IGNITER 2.0
$108

Zbudowany do najjaśniejszych warunków letnich, Igniter 2.0 wykorzystuje technologię soczewek Storm z polaryzacją, aby zredukować odblaski i wyeliminować gromadzenie się oleju i soli podczas jazdy. Mieszanka tytanu i Grilamidu użyta do produkcji oprawek zapewnia dobrą równowagę pomiędzy elastycznością i wytrzymałością. Niskoprofilowy, klasyczny design nigdy nie wyjdzie z mody i wygląda dobrze bez względu na to, gdzie je nosisz.

10 z

JULBO BREEZE
$129

Te dobrze wyglądające okulary od Julbo są zaprojektowane jako opcja najwyższej wydajności dla kobiet. To poprawia dopasowanie i komfort nad unisex projektów, podczas gdy pokrycie, wentylacja i pole widzenia są na równi z najlepszych opcji na rynku. Soczewki Reactiv przyciemniają się lub rozjaśniają w zależności od warunków, zapewniając, że zawsze będziesz mieć idealną ilość cienia dla swoich oczu, gdy jesteś na drodze.