Pływanie w wodach otwartych dla początkujących

Otwarta woda jest dla pływaka punktem bez powrotu, po którym życie już nigdy nie będzie takie samo. Jak już raz spróbujesz, to nie sposób przestać.

Początkującym trudno w to uwierzyć, ale nawet jeśli nauczyłeś się pływać dopiero w tym roku, Twój debiutancki start na wodach otwartych może nastąpić już za kilka miesięcy.

Jak to jest możliwe? To proste: jeśli ukończyłeś już poziom 1 i kontynuujesz pływanie na poziomie 2 lub Swimpass i miałeś czas na udział w Open Water School, będziesz miał wszystkie umiejętności potrzebne do przepłynięcia pierwszego startu.

Inną kwestią jest to, który start wybrać. Dlatego właśnie I Love Swimming wprowadziło do programu łatwe starty na krótkich dystansach: wybierz tysiąc metrów lub milę, jeśli jesteś pewny swoich możliwości i poinformuj trenera o swoich planach!

Trening z myślą o celu jest zawsze bardziej efektywny i przyjemny: sprawdź nasz przewodnik! ????

X-WATERS Wołga

Data: 24-25 lipcaDystans
:
1000, 3000, 5000 mDo przepłynięcia

:

wizyta w starożytnym i najpiękniejszym mieście Niżny Nowogród, przepłynięcie najsłynniejszej rzeki w Rosji, uczczenie rocznicy X-Waters.

Swimcup Lipieck

Data: 24 lipcaDystans
: 1500, 3000,
4500mPływanie:

przepłynięcie

rzeki Woroneż z jednego brzegu na drugi, zwiedzanie Parku Przyrody "Kudykina Gora"

.

X-WATERS Sevan

Data: 28-29 sierpniaDystans
: 1000 m, mila, 3000 m, 6500 mDlaczego warto
pływać: Jezioro Sewan to największe jezioro Armenii i Kaukazu, główny symbol przyrodniczy Armenii, miejsce o niezwykłej urodzie i potędze, a jednocześnie wymagające szczególnego podejścia.

Swimcup White Lake

Data: 1 sierpniaDystans
: 800, 1500, 3000,
9000mSwimcup Kosino na wschód od Moskwy to niezwykłe "trzy jeziora", z których każdy akwen przyciąga zarówno atrakcjami przyrodniczymi, jak i historycznymi. Jezioro Beloe, jeden z niewielu zbiorników wodnych w pobliżu stolicy, gdzie kąpiel nie jest obarczona komplikacjami higienicznymi, jest rzeczywiście tak czyste, że nad jego mulistym dnem licznie pływają ryby.

Swimcup Veliky Novgorod

Data: 7 sierpniaDystans
: 900, 3000, 5500 mDlaczego warto
pływać: Samodzielne, spokojne i niezwykle przyjazne Veliky Novgorod w szczycie lata. Zakończenie pływania w pobliżu historycznego Kremla w Nowogrodzie. Widoki, które zapierają dech w piersiach. Starożytna architektura starożytnego miasta. I historia - wszystko tu jest nią przesiąknięte.

X-WATERS Piotr

Data: 7-8 sierpniaDystans
: Pół-twierdza (900m), Twierdza (2300m), Podwójna Twierdza (4600m)
Dlaczego warto popłynąć:

Opłyń

Twierdzę Piotra i Pawła w sercu Sankt Petersburga i pozostaw po sobie niezapomniane wspomnienia

.

X-WATERS Teriberka

Data: 13-15 sierpniaDystans
: 1 km, 1 mila arktycznaBrak powodu
do żeglowania: Ocean Arktyczny, ten o którym czytaliśmy na lekcjach geografii, gdzie walczyli i szukali bohaterowie "Dwóch kapitanów", Czeluskin, Amundsen i Schmidt, gdzie są arktyczne konwoje i Północna Droga Morska. Gdzie śnieg leży do czerwca, a słońce nie zachodzi aż do sierpnia. Szalone pływanie na krawędzi ziemi.

Swimcup Ruza.

Data: 29 sierpniaDystans
: 1000, 1852,
5000mSwimcup:

zakończenie sezonu pływackiego na otwartym akwenie w Moskwie Swimcup 2020 na zbiorniku Ozerninskoje, jednym z najczystszych i najpiękniejszych zbiorników regionu moskiewskiego.

Swimcup Korenevo

Data: 4 wrześniaDystans
: 1000, 2000, 3000mDlaczego warto
pływać : Korenevo jest idealne dla tych, którzy chcą spróbować swoich sił w pływaniu na otwartym akwenie pod koniec sezonu pływackiego, nie wyjeżdżając z Moskwy.

Swimcup Derbent

Data: 18-19 wrześniaDystans
:

1000, 2000, 3500 i 5500mDlaczego warto
płynąć: wspaniałe plaże Morza Kaspijskiego i kaukaska gościnność. Kursy z punktu A do punktu B oraz program wycieczek, który opowiada historię starożytnego miasta.

Swimcup Gelendzhik

Data: 25-26 wrześniaDystans
:

1000, 1852, 3000 i 5000mDlaczego warto pop
łynąć

: Wielkie zamknięcie cyklu Swimcup Open Water w szczycie sezonu plażowego nad Morzem Czarnym. Letnia pogoda, ale bez zbytnich upałów, czysta woda morska, cyprysy i palmy.

Swimstar Sochi

Data: 8 październikaDystans
: 1,8 i 3,7 kmDlaczego
pływanie:

Legendarny już IRONSTAR Swim zbiegnie się w czasie z główną imprezą triathlonową w Soczi, legendarnym dystansem Ironman, który kończy rosyjski sezon triathlonowy.

X-WATERS MONTENEGRO

Data : 9 październikaDystans
: 1.8km, 4.5km, 7kmDlaczego warto
pływać: Zatoka Kotorska jest najbardziej wysuniętym na południe fiordem w Europie. Jest dość ciepło, a co ważne, spokojne wody i zachwycające widoki - zarówno z wody, jak i z okolicznych gór. To nie jest tylko start z punktu do punktu, to jest pływanie z miasta do miasta!
Trasa o długości 4,5 km prowadzi z Perast do Risan i 7 km z Risan do Perast i z powrotem.


X-WATERS MALTA

Data: 16-17 październikaDystans
: 1000, 2300 i 6000 metrówDlaczego warto
żeglować : Malta jest archipelagiem składającym się z trzech zamieszkałych wysp: Gozo, Comino i Malta. Pływanie odbywa się pomiędzy wszystkimi trzema wyspami. Woda wzdłuż skalistych brzegów słynie z przejrzystości, przy dobrej pogodzie widoczność sięga nawet 50 metrów!

Przy okazji, mamy zniżkowe kody promocyjne dla wszystkich pływalni. Zawsze możesz o nie zapytać u swojego ulubionego koordynatora ❤️

Popływajmy razem!