Opinie biegacza na temat serii Under Armour Mountain Running

Tworzenie kalendarza wyścigów może być wyzwaniem - dużym wyzwaniem. Istnieje niezliczona ilość wspaniałych wydarzeń, w miejscach, które trzeba zobaczyć, wypełnionych ludźmi, których trzeba poznać. Czy widzisz więc, jak trudno jest zawęzić ich liczbę do rozsądnej liczby?

Kiedy zacząłem myśleć o moim własnym kalendarzu biegów na ten rok, jedna seria była niezbywalna: Under Armour Mountain Running Series. Under Armour Mountain Running Series. Pozwól, że powiem Ci dlaczego: Spełnia ona trzy główne czynniki, które składają się na świetny wyścig: wspaniałe miejsca, pozytywne wibracje i wymagające kursy. Uwaga spoiler: Będziesz chciał dodać to do swojego kalendarza.

MIEJSCA

UA Mountain Running Series zabierze Cię do trzech miejsc - Copper Mountain, Colorado, Killington, Vermont i Bend, Oregon. Te góry nie mogłyby być bardziej różne, ale wszystkie są oszałamiające. Korzyść? Możesz je zwiedzić na piechotę.

Copper Mountain, Kolorado

Góry Skaliste to wielkie góry. Gdy zbliżysz się do szczytu, gdzieś około 12 000 stóp, zobaczysz, co mam na myśli. Będziesz testować swoje nogi, płuca i serce podczas wspinaczki, ale jest ku temu powód - widok. W tym momencie ciężka praca wydaje się całkowicie tego warta, a kiedy osiągniesz najwyższy punkt w dniu wyścigu, nadchodzi czas na zbieg w dół - zwykle ulubieniec tłumu.

Killington, Vermont

Killington może mieć kilka tysięcy metrów mniej niż pozostałe dwie góry. Ale nie należy lekceważyć terenu Zielonej Góry. To, czego brakuje w pionie, można nadrobić stromymi, nierównymi, technicznymi podjazdami i zjazdami. Jeśli spodziewasz się zwrotnic, powiem ci to teraz: W Vermont idziesz w górę i schodzisz w dół. Pomiędzy tym wszystkim uważasz na skały, korzenie i testujesz swoje quady, raz za razem.

Mt. Bachelor, Oregon

Jak wiele szans będziesz miał na bieganie w północno-zachodniej części Pacyfiku na górze wulkanicznej? Ta góra łączy w sobie różnorodność terenu, nadające się do biegania singletracki i drogi pożarowe, trochę bushwhackingu przez suche otwarte przestrzenie pokryte krzewami i 360-stopniowe widoki. W zeszłym roku, w lipcu, wciąż była pokryta śniegiem.

NASTRÓJ

Kiedy przyjeżdżasz na imprezę, chcesz coś poczuć. Tym czymś powinien być poranny spokój, połączony z podekscytowaniem i szumem dnia wyścigu. Seria Biegów Górskich ma to za sobą - z dużą wioską dostawców, zakwaterowaniem w kurorcie tuż przy trasie i mnóstwem miejsca na rozmowy o bieganiu, graniu w Jenga naturalnej wielkości, delektowaniu się piwem po wyścigu lub uderzeniu w namiot, aby się zregenerować. To wszystko jest na miejscu. Do tego dochodzą ludzie. Spotkasz nowych biegaczy, doświadczonych biegaczy, ekipy biegowe i członków rodzin dopingujących swoich biegaczy. Bieganie po szlakach nie jest sportem dla widzów. Ale dzięki obszarowi wiejskiemu i wspaniałym ośrodkom możesz zabrać ze sobą rodzinę - z tą różnicą, że tym razem będą naprawdę zadowoleni, że to zrobiłeś.

WYZWANIE

Kursy będą dla Ciebie wyzwaniem. I o to właśnie chodzi. Zapewniam Cię, że kiedy zapisujesz się na wyścig, nie szukasz spaceru po parku. Ważne jest, aby odpowiednio dobrać wyzwanie. Wciąż mówimy o górach, a z dystansami 5-50K każdy znajdzie odpowiednie wyzwanie dla siebie. To może wymagać dodatkowego zapału, ale jesteś na to gotowy, a energia na trasie, plus dobrze zaopatrzone i obsadzone stacje pomocy, pozwolą ci przetrwać.

Topher Gaylord powiedział to najlepiej: "[Wyścig jest dla tych], którzy mają błysk w oku, głód w brzuchu i pragnienie, aby się ujawnić. …” Ma rację. Trasy, koleżeństwo, luźna atmosfera - to wszystko sprawia, że to seria wyścigów. Góry mają niesamowitą moc proszenia cię o pojawienie się. Nie musisz wierzyć mi na słowo, zdjęcia powiedzą Ci wszystko, co powinieneś wiedzieć. Jeśli myślisz o jakimś wydarzeniu, przełam je tak jak ja. Może nawet wpiszecie to na swoją listę.

Jestem zapisana. Mój kalendarz jest zaznaczony i wiem, że dokonałem dobrego wyboru na te góry. Myślę, że bezpiecznie jest powiedzieć, że mogę zacząć odliczać do Copper Mountain teraz. A jak jest u Was?


Under Armour połączył siły z POWDR Resorts, aby stworzyć UA Mountain Running Series prezentowany przez GORE-TEX Products, doświadczenie życia dla entuzjastów biegania po szlakach w najbardziej kultowych i najpiękniejszych kurortach górskich w Stanach Zjednoczonych. Lokalizacje tras wyścigów charakteryzują się zróżnicowanym klimatem, czterema dystansami i zróżnicowaną wysokością, co pozwala zawodnikom przekraczać ich osobiste granice na każdym poziomie zaawansowania.

Zarejestruj się już teraz, aby przeżyć lato, którego nie zapomnisz.


0 Udziały