I Love Swimming girls: tak długo jak trener nie widzi

Tylko prawidłowe czołganie się może być lepsze od pływania. A jeszcze lepiej jest, gdy właściwy crawl pływają piękne dziewczyny. W I LOVE SWIMMING, na przykład, mamy kilka prawdziwych gwiazd!

W przeddzień przepłynięcia Bosforu i ucieczki z zamku If, spotkaliśmy się w przytulnym basenie Orange Fitness i rozmawialiśmy z naszymi pięknymi studentami o tym, czym jest dla nich ILS.

Anastazja Bayol:
ILS pomaga uwierzyć we własne siły i możliwości, przezwyciężyć strach, wyjść poza ramy, myśleć szerzej i podążać aż do zwycięstwa. Odkąd zaczęłam uczęszczać na ILS, moja mama nazywa mnie pływaczką, atletką i mistrzynią.

Anna Antonova:
ILS to, przede wszystkim, zespół. Jest to wymiana doświadczeń, wsparcie, wspólna praca i wspólna radość z najmniejszych nawet sukcesów. To także dobry nastrój i przyjemność z treningu.

Valeria Gerasimenko:
ILS jest szansą dla amatora na profesjonalne uprawianie sportu. Brać udział w poważnych zawodach, trenować z trenerem olimpijskim, czuć się częścią drużyny.

Polina Fedorenko:
I Love Swimming to okazja do popływania nad bojami!

Anna Gavrilova:
ILS jest okazją do zakochania się w sporcie po latach pomijania wychowania fizycznego. To szansa na to, by poczuć się silnym i osiągać swoje cele mimo strachu, przeszkód i wątpliwości.

Irina Lisenkova:
ILS to wielka sportowa rodzina, która z zewnątrz wygląda jak sekta wariatów. Jednocześnie uczysz się nowych rzeczy o sobie i swoich możliwościach, patrzysz na życie szerzej i pozytywniej, czerpiesz siłę od profesjonalistów i inspirujesz innych do osiągania sukcesów.

Życzymy naszym zawodnikom zwycięskiego pływania i jeszcze większej miłości do pływania!Specjalne podziękowania dla centrum fitness Orange za gościnę i fotogeniczną strefę basenową.
Zdjęcie: Jarosławna Czernowska