Dlaczego pływanie to nie tylko sport, ale i sposób na życie

Pływamy i to coś o nas mówi. Co kryje się za zapachem chloru, karnetem na basen, dużym plecakiem i śladami po goglach pod oczami? W I Love Supersport wierzymy, że pływanie to coś więcej niż hobby, a oto cztery powody dlaczego.

Pływanie zmienia Twoją codzienną rutynę
Każdy miłośnik pływania prędzej czy później łapie się na tym, że swoje inne aktywności kształtuje wokół treningów. Jeśli wiesz, że wieczorem czeka na Ciebie trener, wszystkie rzeczy, które robisz w ciągu dnia, wykonujesz szybciej. A jeśli trening wypada w weekend, staje się punktem centralnym - po porannym pływaniu można iść na brunch z drużyną lub po prostu odpocząć z poczuciem spełnienia.

Pływanie wyznacza priorytety
Jeśli jutro rano jest trening, to jest szansa, że nie pójdziemy na noc, bo inaczej nie obudzimy się na czas i nie popłyniemy szybko. Jeśli w planach jest fajne pływanie za granicą, jest to zachęta do ciężkiej pracy i zarabiania więcej, aby wyjazd był naprawdę niezapomniany. Sami nie zauważamy, jak zmieniamy nasze codzienne cele ze względu na cele sportowe i to jest w porządku.

Pływanie kształtuje twój krąg towarzyski
Grupa treningowa zrzesza wyjątkowych ludzi o różnych zawodach i zainteresowaniach, których łączy miłość do pływania. Są tak samo zmotywowani jak Ty i nawet jeśli pochodzicie z zupełnie innych światów, zawsze jest o czym rozmawiać - po prostu zacznijcie rozmawiać o swoim następnym pływaniu.

Pływanie jest subkulturą
Mówimy tym samym językiem: "biker", "bosya", "pace" i inne kody, których nie rozumiemy, pomagają nam "zidentyfikować się" wśród obcych. Mamy własny system wartości i własny autorytet. Rozumiemy swoje problemy jak nikt inny i z dumą nazywamy się pływakami. A co powiedzieć o dowcipach o chlorze, wazelinie i "piersiówce z Soczi": humor łączy ❤️

Chcesz zmienić swoje życie? Zacznij pływać! Reszta zmian zostanie dogoniona ????