8 epickich tras do zwiedzania w czasie ferii

Szlaki rowerowe oferują niemal wolny od samochodów dostęp do niektórych z najbardziej zachwycających krajobrazów Ameryki. Narodowe grupy wsparcia dla rowerów - jak np. Rails to Trails Conservancy, Ludzie dla Rowerów oraz lokalne wysiłki, takie jak Stowarzyszenie Rowerzystów Obszaru Waszyngtonu - są w głównej mierze odpowiedzialne za rozwój szlaków rowerowych w Ameryce. Dzięki współpracy z władzami rządowymi, istnieje obecnie 25 000 mil przekształconych szlaków kolejowych, a w przyszłości będzie ich jeszcze więcej.

Wraz z nadejściem jesieni znajdź lokalny szlak do przemierzenia lub wybierz się na jedną z tych tras przyjaznych rowerom szosowym:

SHARK VALLEY TRAIL
Park Narodowy Everglades, Floryda
Dystans: 15 mil

Ta 15-milowa pętla znajduje się w samym sercu florydzkich Everglades. Wybrukowana, płaska i zazwyczaj z piękną pogodą, Shark Valley Trail nie będzie zbyt dużym wyzwaniem fizycznym, ale jak szybko będziesz pedałować, gdy napotkasz pierwszego aligatora, to już inna historia. Nie przegap tarasu widokowego o wysokości 45 stóp.

SZLAK PĘTLI GÓR RZECZNYCH
Henderson, Nevada
Dystans: 34 mile

Ukończony w 2012 roku, ten szlak zabierze Cię na Pustynię Mojave, w kierunku Tamy Hoovera, a następnie z powrotem do cywilizacji. Pas asfaltu pełni rolę przewodnika, podczas gdy natura otacza Cię dookoła. Wspaniałe formacje skalne, panoramiczne krajobrazy i okazjonalne spotkania z pustynnymi zwierzętami sprawią, że będziesz się uśmiechał podczas wędrówki.

PĘTLA SZLAKU RZEKI MISSISSIPPI
Nowy Orlean do St. James Parish, Luizjana
Odległość: 60 mil

Część większego 10 stanów, 3000 mil ścieżki, ten podrozdział węża brzegi rzeki Mississippi i sporadyczne levee na tym malowniczym szlaku. Zwróć uwagę na historyczny Audubon Park w Nowym Orleanie. Idealne miejsce, aby uczcić koniec podróży lub uzupełnić paliwo przed wyruszeniem w drogę.

SZLAK RZEKI SCHUYLKILL
Filadelfia do Pottsville, Pensylwania
Dystans: 76,6 mil

Jedź utwardzoną ścieżką przez bujną architekturę Filadelfii i bajeczny ogród botaniczny do punktu środkowego w Valley Forge National Historical Park i wjedź na żwir i pokruszone skały, aby dotrzeć do końca w małym miasteczku w Ameryce.

SZLAK SREBRNEJ KOMETY I SZLAK WODZA LADIGA
Smyrna, Georgia do Anniston, Alabama
Odległość: 94,5 mili

Istnieje kilka miast, co oznacza miejsca, aby odpocząć lub zjeść, wzdłuż tego wielofunkcyjnego szlaku, który łączy Silver Comet szlak w Gruzji z Chief Ladiga szlak w Alabamie. Jest on w pełni utwardzony i można się na nim spodziewać pól uprawnych, kilku falistych wzgórz i dużo cienia na tej byłej linii kolejowej.

SZLAK STANOWY LINII LEŚNEJ OC I E
Klamath Falls do Sycan Marsh, Oregon
Odległość: 109 mil

Jeśli lubisz żwirSzlak ten składa się z czterech odcinków, z których każdy ma swój własny charakter. Utwardzona część w pobliżu Klamath Falls zapewnia spektakularne widoki na Mount Shasta. Chodnik zamienia się w żwir, potem w kamień, a na końcu w trawę, gdy wije się przez dolinę, zachęcając do interakcji z dziką przyrodą i rolnictwem. Przejazd przez Merritt Creek Trestle jest obowiązkowym punktem wycieczki.

KATY TRAIL
Machens do Clinton, Missouri
Odległość: 238 mil

Najdłuższy ciągły szlak w Stanach Zjednoczonych, Katy Trail obejmuje prawie całą długość Missouri - z połową wzdłuż rzeki Missouri. Podziwiaj liście jesienią podczas jazdy na pokruszonej nawierzchni wapiennej, która zapewnia płynną jazdę po falujących wzgórzach. B&B, winiarnie i jadłodajnie usytuowane są wzdłuż szlaku, co pozwala na częste postoje na odpoczynek.

NATCHEZ TRACE PARKWAY
Nashville, Tennessee do Natchez, Mississippi
Odległość: 444 mile

Natchez Trace Parkway był kiedyś ważnym przejściem łączącym terytorium Missisipi z "nowymi" Stanami Zjednoczonymi. Obecnie jest to malownicza trasa rowerowa, usiana farmami, unikalnymi formacjami skalnymi i kilkoma bagnami. Nie technicznie szlak, ale sans ruchu komercyjnego (ciężarówki) i maksymalne ograniczenie prędkości do 50mph, to jest całkiem darn blisko.

0 Udziały