11 Must-Read Cycling Stories of 2018

Od podstawowej konserwacji roweru, przez jazdę na rowerze komandosów, po wielką debatę na temat hamulców, w tym roku poruszyliśmy wiele tematów związanych z kolarstwem - a nauka o powszechnych bólach i dolegliwościach związanych z jazdą na rowerze oraz o tym, czego nie wolno robić w grupie, była tylko wisienką na torcie. W końcu jazda na rowerze to nie tylko fitness, to sposób na życie.

Oto nasze 10 najchętniej czytanych artykułów rowerowych roku, plus bonusowy wybór redaktora, czyli 11.

1. 5 zakazów mycia roweru
Oczywiście, twój rower może wytrzymać wiele, ale ważne jest, aby wiedzieć, co powinieneś, a czego nie powinieneś robić, aby utrzymać go w idealnym stanie.

2. Going Commando i inne (wrażliwe) lekcje wyniesione z roweru
To wszystko ma związek z maksymalizacją komfortu jazdy na rowerze, dzięki czemu możesz pokonywać kilometry i mile.

3. 7 powszechnych błędów, które rowerzyści powinni przestać popełniać
Kiedy ostatni raz czyściłeś łańcuch? Podpowiadamy, jak często powinieneś to robić, a także dzielimy się innymi ciekawostkami związanymi z kolarstwem.

4. 7 rzeczy, których nikt nie mówi o kolarstwie długodystansowym
Te wskazówki są w 100% wiarygodne, jeśli kiedykolwiek byłeś na rowerze przez dłuższy czas. Pamiętaj: to nie jest łatwiejsze, ale możesz być szybszy.

5. 1-minutowa konserwacja roweru dla majsterkowiczów
Każda minuta się liczy, a czas, który poświęcasz na upewnienie się, że Twój rower jest w doskonałej formie, jest bezpośrednio związany z Twoją przyjemnością z jazdy na rowerze.

6. 9 błędów początkującego rowerzysty, których należy unikać
Niewtajemniczeni, ale entuzjastyczni rowerzyści mogą zamienić się w nałogowych rowerowych ćpunów w odpowiednich okolicznościach, do których należy unikanie tych błędów.

7. 3 treningi kolarskie, które pomogą ci osiągnąć najlepszą formę
Słodki punkt, linia tempa i największa wytrzymałość to trzy świetne treningi, dzięki którym osiągniesz najlepszą formę kolarską.

8. 5 największych błędów w odchudzaniu popełnianych przez rowerzystów
Wiele z tych rad odnosi się do każdego - niezależnie od tego, czy jeździsz na rowerze, czy nie - kto próbuje zrzucić trochę kilogramów, może z wyjątkiem numeru 4.

9. 6 najczęstszych dolegliwości związanych z jazdą na rowerze i jak sobie z nimi radzić
Choć jazda na rowerze jest mało inwazyjna i korzystnie wpływa na nasze zdrowie na wiele sposobów, musimy być czujni w kwestii rozciągania, cross-treningu i rolowania pianki, aby nie nabawić się kontuzji i bólu.

10. 7 najbardziej ikonicznych tras rowerowych na świecie
Jedną z najwspanialszych rzeczy w jeździe na rowerze są wszystkie miejsca, do których można się udać - a to obejmuje również przejażdżki docelowe, takie jak te.

11. 10 rzeczy, które zrozumieją tylko prawdziwi rowerzyści
To naprawdę zabawne, że rzeczy, które nauczysz się doceniać, gdy zaczniesz jeździć regularnie, a gładkie drogi są zdecydowanie tam - wraz z czystymi ramionami na drodze, które są wolne od rozbitego szkła.

0 Udziały