(Wcześniej) niepisane zasady treningu w czasie wakacji

Pozwól, że zadam Ci pytanie.

Czy jesteś facetem, który ćwiczy na wakacjach?

A może po prostu lubisz ćwiczyć na wakacjach?

Jaka jest różnica, pytasz? Och, jest różnica. Duża, zła różnica.

Vacation Workout Guy robi wielką sprawę z zabraniem swoich butów do biegania na wakacje. Prawdopodobnie nosi je w oddzielnej torbie, która jest widoczna poza resztą jego bagażu.

W drodze na wspomniane wakacje, Vacation Workout Guy zastanawia się na głos w grupie, czy hotel ma fajną siłownię. Będzie lamentował (głośno), że nie ma w niej pełnego zestawu hantli.

Vacation Workout Guy budzi się bardzo wcześnie, wcześniej niż wszyscy inni na wycieczce. Skąd będziesz wiedział? Ponieważ, gdy zapytasz Vacation Workout Guy jak się czuje rano, powie Ci: "Świetnie, poszedłem na siłownię".

Przez resztę dnia, Vacation Workout Guy będzie komentował, o ile bardziej jest w stanie cieszyć się normalnymi wakacyjnymi zajęciami, ponieważ "już się napracował".

Podsumowując: Vacation Workout Guy jest najgorszym. Nie chcesz być Vacation Workout Guy.

Ale, jeśli jesteś sportowcem, który czyta tę stronę, prawdopodobnie chcesz ćwiczyć na wakacjach. Nie musisz się wstydzić. Ty zrobić ale musisz unikać bycia facetem od wakacyjnych treningów.

Sztuka wciskania produktywnego i odświeżającego fitnessu w letni weekendowy wypad jest właśnie tym - sztuką.. Zwłaszcza jeśli jesteś z rodziną lub grupą przyjaciół, istnieje cienka linia pomiędzy cieszeniem się sobą i utrzymaniem swojej rutyny (do pewnego stopnia) a poszanowaniem wakacyjnych wibracji. Nawet jeśli jesteś osobą, która musi się pocić każdego dnia, nie chcesz być również osobą, która sprawia, że reszta grupy czuje się leniwa, bez formy i bez motywacji. Jako Amerykanie mamy podstawowe prawo do tego, by tak się czuć na wakacjach (Sekcja 6, Artykuł 2 Konstytucji USA).

Nie ma też powodu, dla którego nie można taktownie i efektywnie ćwiczyć podczas wyjazdu. Mimo, że wszyscy powinniśmy nienawidzić Vacation Workout Guy, jego nieznośność jest zakorzeniona w prawdzie. Dobrze jest poćwiczyć przed dniem spędzonym na plaży. Masz trochę więcej pozwolenia na pobłażanie sobie. Ten pierwszy koktajl może smakować trochę bardziej orzeźwiająco. Hej, może nawet zobaczysz trochę dodatkowej definicji mięśni...

A dzięki treningowi na wakacjach, wrócisz do domu nie tak daleko od swojej zwykłej rutyny, co jest pomocne, jeśli pracujesz nad osiągnięciem konkretnych celów fitness.

Ogólnie rzecz biorąc, najlepszym sposobem, aby przejść o pracy na wakacje jest zrobić coś przeciwnego do tego, co Vacation Workout Guy robi.

1. Pierwsza i najważniejsza zasada treningu na wakacjach: Nie mów o pracy na wakacjach. Nie w drodze tam, nie podczas załatwiania w domu lub hotelu, nawet jeśli twoje wyimaginowane alter ego jest odpowiednikiem Tylera Durdena z Vacation Workout Guy. Jeśli ktoś zapyta cię bez ogródek, czy planujesz ćwiczyć, idź z "Tak naprawdę nie myślałem o tym". Czy ci się to podoba, czy nie, ludzie na wakacjach są zaprogramowani na urazę do ludzi, którzy przypominają im o życiu poza wakacjami. Są naturalnie skłonni nienawidzić cię za to, że chcesz ćwiczyć. Nie rujnuj chemii w grupie od razu po rozpoczęciu ćwiczeń. To zakończy twoją cenną wycieczkę w terenie dość cholernie szybko.

2. Dostosuj swoją rutynę do środowiskaNie dostosowuj środowiska do swojej rutyny. Jeśli twoje miejsce ma siłownię, świetnie. Wykorzystaj to, co mają. Weź stronę z książki Vacation Workout Guy'a idąc wcześnie, ale nie mów o tym. Jeśli spędzasz czas na przeszukiwaniu lokalnego miasta w poszukiwaniu obiektu, w którym możesz dostać dzienny karnet, to jest to niepotrzebne kręcenie kół. Równie dobrze mogłeś zostać w domu.

3. Bieg po plaży jest twoją najlepszą opcją. Już to mówiłem wcześniejale bieganie po piasku powoduje bolesność całego ciała, której nie dostaniesz gdzie indziej. Jako dodatkowy bonus, nie musisz palić miejsca w swojej weekendowej torbie z dodatkowymi ubraniami do ćwiczeń. Idź w kąpielówkach i zostaw buty w domu. Jeśli chcesz, zdejmij koszulkę. Top to wszystko z Rocky/Apollo Creed-style sprint do oceanu i orzeźwiający cooldown dip.

4. Jeśli się odważysz, użyj sztuczek z resztą swojej grupy. Podstępem zachęć ich do ćwiczeń, maskując aktywność jako grę. Spikeball (faworyzowany), siatkówka i piłka nożna są substytutami ćwiczeń, jeżeli poziom intensywności jest wystarczająco wysoki.

Jeśli ktoś wyodrębni cię do ćwiczeń, przeanalizuj jego maniery. Czy dużo mówi o ćwiczeniach? Czy podczas rozpakowywania się, w widocznym miejscu pokazał sprzęt do ćwiczeń? Nie daj się nabrać. Podejmij wszelkie niezbędne środki ostrożności.

Bo jedyna rzecz gorsza od jednego faceta od ćwiczeń na wakacjach? Dwa Vacation Workout Guys.

0 Udziały