Odrzuć zimę dzięki tym 10 ciepłym miejscom do biegania

Bieganie zimą może się szybko znudzić. Opcje zmieniają się z przedzierania się przez chłodne wiatry i sterty śniegu na pokonywanie kilometrów na bieżni. To wszystko oznacza, że może nadszedł czas, aby uciec w ciepłe i słoneczne miejsce. Oto kilka inspiracji dotyczących wyścigów, wycieczek, wakacji i obozów w ciepłe dni - niezależnie od tego, czy wybierasz się teraz, czy planujesz na przyszły rok.

GORĄCZKA WYSP

Nawet jeśli pogoda staje się chłodna, na Karaibach zawsze jest gorąco. Na wielu wyspach wyścigi odbywają się późną jesienią i zimą.

KARAIBSKI REJS BIEGOWY
11-18 lutego 2018 r.

Po co biegać przez jedną wyspę, skoro można zamiast tego odwiedzić sześć. Ten tygodniowy rejs jest przeznaczony tylko dla biegaczy i obejmuje wyścigi na każdym przystanku.

KINGSTON CITY RUN
16-18 marca 2018 r.

Ten weekend na Jamajce obejmuje 5K, 10K i półmaraton. Wszystko to jest również dla wspaniałych celów. Seria wyścigów zebrała ponad 12 milionów dolarów dla organizacji charytatywnych od 2013 roku.

MARATON KLM CURACAO
25 listopada 2018 r.

Wyścig odbywa się wzdłuż pięknego wybrzeża oceanu wyspy poza stolicą Willemstad. Czas startu jest wczesny, ale wszyscy finiszują razem na plaży przy Hilton Curacao.

RUN BARBADOS
7-9 grudnia 2018 r.

Pełny weekend wyścigów obejmuje zakres od 1-milowego biegu dla zabawy aż do maratonu. Weekend wyścigowy kończy się dużą imprezą w lokalnym klubie nocnym.

WEEKEND MARATONU NA BERMUDACH
18-20 stycznia 2019 r.

Krótki lot ze wschodniego wybrzeża zabiera biegaczy do raju weekendowych wyścigów. Weź udział w biegu na milę, 10K, pół- lub pełnym maratonie. Lub spróbuj wyzwania Trójkąta Bermudzkiego, polegającego na ukończeniu trzech wyścigów w ciągu weekendu.

NA POŁUDNIE OD GRANICY

Wybierz się do Meksyku, aby zaczerpnąć odrobinę kultury lub zrelaksować się.

PÓŁMARATON W LOS CABOS
11 lutego 2018 r.

Tuż obok Cabo San Lucas, ten lutowy półmaraton jest idealnym pretekstem do wakacji przy ciepłej pogodzie. A co najlepsze, impreza przed wyścigiem obejmuje rejs na obserwację wielorybów!

WYCIECZKI BIEGOWE PO MIEŚCIE MEKSYK
Daty są różne

Poznaj kulturę Meksyku podczas pieszej wycieczki biegowej po jego stolicy. Jeśli masz ochotę na trochę wzniesień, Go Running Tours oferuje nawet wycieczki biegowe po meksykańskiej wsi.

DALEKIE DESTYNACJE

Jeśli jesteś gotów wyruszyć daleko od domu, te biegowe wakacje będą absolutnie niezapomniane.

RUN MOROCCO
3-10 marca 2018 r.; 1-10 listopada 2018 r.

Nie ma gorętszego miejsca niż wędrówka przez Saharę. Ta trwająca 8-10 dni podróż życia zabiera biegaczy przez wioski Afryki Północnej. Przebiegaj do 18 mil dziennie, ale nie martw się - Jeep zawsze czeka, jeśli potrzebujesz podwózki do następnego miejsca.

KENIJSKI OBÓZ BIEGOWY
4-17 marca 2018 r.

Ten dwutygodniowy obóz w Iten, w Kenii, daje biegaczom szansę trenowania jak elita. Przyzwyczajaj się do wysokości podczas biegania po niekończących się polnych drogach. Zakończ dzień posiłkami przygotowanymi przez profesjonalnego szefa kuchni.

WYCIECZKI BIEGOWE PO AUSTRALIJSKICH PLAŻACH
Działa codziennie

Kiedy na półkuli północnej panuje mróz, wybierz się na półkulę południową, aby poczuć dawkę lata w zimie. Ta wycieczka z przewodnikiem poprowadzi biegaczy nadbrzeżnym szlakiem między plażami Bondi i Coogee, położonymi tuż obok centrum Sydney. Zakończ wycieczkę kąpielą w oceanie.

0 Udziały