Nieszczęście kocha towarzystwo, stąd to 31-dniowe wyzwanie biegowe

To najgorętszy okres w roku, więc może być kuszące, aby pominąć trening na rzecz przebywania w klimatyzowanej błogości. To jeden z powodów, dla których Ray Hailes z Brooklynu wraz z dwoma przyjaciółmi rozpoczął organizację Resident Runner's 31 Days of Running Challenge, która odbywa się w lipcu każdego roku.

Wyzwanie zaczęło się w 2012 roku, kiedy Resident Runners został założony przez Hailesa i jego kumpla Erica Blevinsa jako sposób na utrzymanie motywacji do biegania, i od tego czasu stale się rozwija. Przez pierwsze kilka lat, 31 Dni Biegania było tylko dwóch z nich, ale w zeszłym roku, to rozszerzył się do siedmiu biegaczy, a w tym roku, 50 zalogowali swoje pierwsze dni już na MapMyRungdzie organizowane jest wyzwanie. Zasady są proste: Biegnij co najmniej 3,1 mil każdego dnia i upewnij się, że go zalogujesz.

"To najgorętszy miesiąc w roku, ale chcieliśmy po prostu sprawdzić, czy damy radę" - mówi Hailes. "Uwielbiamy biegać, chodzi nam o samo bieganie, ale czasami lubimy też stawiać sobie wyzwania". Oczywiście, trzech Resident Runners nie tylko biegają trzy mile dziennie - podnoszą stawkę i udają się do Kolorado w połowie miesiąca, aby konkurować w UA Mountain Running Series trail race.

Biegacze z całego świata podjęli wyzwanie: ktoś w Los Angeles próbuje wziąć udział w 31 Days of Running, podobnie jak ktoś w Hiszpanii. "Ludzie widzą to i wskakują na pokład" - mówi Hailes. "W zeszłym roku ludzie dziękowali nam i mówili, że gdybyśmy ich nie popchnęli, nie byliby w stanie tego osiągnąć. W tym roku, teraz, gdy mamy taką platformę jak MapMyRun, możemy dotrzeć do jeszcze większej liczby osób i zaprezentować wyzwanie, a to pomaga ludziom utrzymać odpowiedzialność. To niesamowite doświadczenie".

GOTOWY NA WŁASNE WYZWANIE?

Zaintrygowany i chcesz sprawdzić swoją zdolność do codziennego biegania przez resztę miesiąca? Oto najważniejsze wskazówki Hailesa, jak pokonać upał i pozostać w wyzwaniu:

1

BIEGAJ WCZEŚNIE, JEŚLI TO MOŻLIWE

Nic nie pobije biegu o wschodzie słońca, jeśli chodzi o punkty za styl i świetne zdjęcia na Instagramie... A kiedy biegać ranounikniesz najgorętszych godzin w ciągu dnia. Podczas biegania Hailes mówi, że często najłatwiej jest użyć wczesnych poranków, aby uzyskać przebieg, którego będziesz potrzebować w ciągu dnia, więc nie skończysz zajęty i przegapisz jeden.

2

CZĘSTO SIĘ NAWADNIAJ

Dobra rada na każdy bieg, ale wraz z rosnącymi temperaturami Hailes mówi, że spędza o wiele więcej czasu na MapMyRun, zachęcając biegaczy biorących udział w wyzwaniu, aby upewnili się, że są nawodnienia przed, w trakcie i po każdym biegu - nawet te krótsze dni mogą sprawić, że będziesz odwodniony, gdy temperatury sięgną 90 stopni!

3

WCZEŚNIEJ ZJEDZ COŚ LŻEJSZEGO

Hailes nie sugeruje ścisłej diety w tym miesiącu, ale zaleca, aby kolacja była nieco lżejsza i pomijała tłuste, ciężkie potrawy, jeśli biegasz wcześnie rano. W tym miesiącu je dużo owoców z tego powodu oraz dla dodatkowego nawodnienia.

4

ZNAJDŹ PRZYJACIÓŁ

Odpowiedzialność jest wszystkim, mówi Hailes. To część tego, dlaczego w ogóle założył Resident Runners - aby on i jego przyjaciel, Blevins, mogli upewnić się, że pokonują tyle kilometrów, ile potrzebują, kiedy mogą. (Próbował innych klubów NY run, ale harmonogramy pracy sprawiły, że te biegi grupowe trudniej uczestniczyć). Tak więc, nawet jeśli nie masz lokalnego klubu biegowego, z którym można się połączyć, złap przyjaciela i wyciągnij go lub ją z domu i biegaj kilka razy w tygodniu.

5

ZACHOWAJ SPÓJNOŚĆ CZASOWĄ

Jeśli masz zamiar biegać rano, staraj się biegać rano każdego dnia, a nie tylko czasami. Hailes mówi, że o wiele łatwiej jest trzymać się wyzwania, gdy czas biegu jest stały - trudno jest przebiec poranne kilometry, gdy dzień wcześniej przestawiłeś bieg na godzinę 23:00!

6

WŁĄCZ SIĘ DO GRY

Choć jest już za późno, aby dołączyć do grupy 31DOR MapMyRun, nadal możesz używać hashtagu #31DOR w swoich mediach społecznościowych. swoich mediach społecznościowych przez cały miesiąc i pozostać w kontakcie z Resident Runners na jej stronie na Facebooku abyś był gotowy, gdy lipiec będzie w przyszłym roku.

0 Udziały