Najdziwniej wyglądające ćwiczenia, które powinieneś zacząć wykonywać

Aby zbudować ciało, którego pragniesz i poprawić swoją kondycję, musisz być skłonny do zrobienia kilku rzeczy, których nie lubisz. To może być poświęcenie, ale wyjście z Twojej strefy komfortu jest to, co to wszystko o.

Jasne, wiesz, squat i prasy ławce, ale istnieje również kilka dziwnie wyglądających ćwiczeń, które rzeczywiście uzyskać prawdziwe wyniki. Dla niewprawnego oka mogą one wyglądać jak coś z filmiku âGym Failâ, ale w rzeczywistości pomagają budować siłę, moc i niesamowitą sylwetkę.

Przywitaj się z dziewięcioma najdziwniej wyglądającymi ćwiczeniami, które poprawiają twoją kondycję. Gdy je wypróbujesz, będziesz się śmiać na drodze do niesamowitej sylwetki.

PULL-THROUGH

Aby osiągnąć najwyższy poziom atletyzmu, potrzebujesz silnych i potężnych pośladków, które pomogą w skokach, sprintach i przepychaniu przeciwników. Jednak ćwiczenia takie jak martwy ciąg mogą czasem zaszkodzić dolnej części pleców, jeśli masz wcześniejsze kontuzje lub słabą technikę. Zamiast tego, ten ruch wzmocni twoje biodra i nauczy cię, jak wykonać perfekcyjny martwy ciąg.

PRZYSIAD Z SERCEM

Wszyscy znamy przysiad ze sztangą. Możesz zrobić przysiad przedni lub przysiad tylny â i to wszystko, prawda?

Cóż, wierzcie lub nie, trzymanie ciężkiej sztangi łokciami może uwolnić nowy tryb treningu nóg. Nazywa się âZercher Squat,â będziesz aktywować swój rdzeń (i ramiona) bardziej niż tradycyjne przysiady ze sztangą i zapobiegniesz zapadaniu się do przodu. Zacznij lekki i budować siłę; twoje ramiona przyzwyczają się do tego. (Możesz również użyć podkładek pod sztangę, aby zapewnić dodatkową amortyzację).

PODCIĄGANIE BIODER

Jeśli myślałeś, że podciąganie jest dziwne, przygotuj się na najlepsze ćwiczenie na silne pośladki: wyciskanie bioder ze sztangą.

Dodasz tonę mięśni do swojego tyłu â bez obciążania kolan lub dolnej części pleców â i zobaczysz poprawę w każdym innym ćwiczeniu dolnej części ciała. Zmniejszysz też szanse na naciągnięcie ścięgna mięśnia pośladkowego, trenując pośladki, by wspierały Twój chód podczas biegu.

PUSH-PULL

Każdy chce mieć seksowną pupę. Dlatego też, gdy tylko pójdziesz na siłownię, zobaczysz tłumy ludzi wykonujących przysiady, deski i inne tradycyjne ćwiczenia mięśni brzucha.

Jednak push-pull jest ukrytym klejnotem treningu brzucha. (Poważnie, kiedy widziałeś ten ruch wcześniej?) Wzmocnisz mięśnie brzucha, mięśnie skośne i głębokie mięśnie rdzenia jak nikt inny, trzymając tułów nieruchomo i jednocześnie pchając i ciągnąc.

SLBR

Nazwa SLBR (wymawiana âslobberâ) jest wystarczająco dziwna, ale poczekaj, aż spróbujesz.
Leżąc na plecach, rolka z piłką w unikalny sposób wysadza twój środek ciała. Musisz zmusić swój rdzeń, aby oprzeć się skręcaniu i zginaniu, utrzymując jednocześnie świetną pozycję kręgosłupa.

CRAWLS

Pełzanie to niewiarygodnie łatwe i bezpieczne ćwiczenie, które przynosi tak wiele korzyści. Poprawisz swoją stabilność stawów, siłę rdzenia, wytrzymałość mięśni i połączenia między przeciwległymi ramionami i nogami.

Rezultat? Lepsze połączenie pomiędzy górną i dolną częścią ciała oraz świetne wzorce ruchowe, które poradzą sobie z poważnym ciężarem. To tylko głupie uczucie, bo większość z nas nie raczkowała od drugiego roku życia.

PRZYSIAD TURECKI

Witamy w jednym z najbardziej kompletnych ćwiczeń rdzenia. Tureckie wstawanie wygląda skomplikowanie (i dziwnie), ale zaufaj nam â daje ci wszystko, czego potrzebujesz do silnego rdzenia, stabilności całego ciała, zdrowych wzorców ruchowych i świetnego przygotowania kondycyjnego.

Zacznij od braku ciężaru. Zamiast tego zrób pięść i zrównoważyć but na czubkach knykci, przechodząc przez turecki get-up. Gdy już zbudujesz siłę podstawową i przyzwyczaisz się do ruchu, powoli dodawaj ciężaru za pomocą kettlebells.

WODA OGNISTA

Kluczem do świetnego treningu jest świetna rozgrzewka. Minęły już czasy 5-minutowego biegu na bieżni i dotykania palcami stóp. Teraz elitarni sportowcy spędzają dużo czasu na przygotowaniu swoich ciał poprzez ćwiczenia aktywacyjne i ruchowe, zanim jeszcze dotkną ciężaru.

Wykorzystaj hydranty przeciwpożarowe, aby wykonać świetne ćwiczenia aktywujące pośladki przed treningiem. Poprawisz stabilność i mobilność bioder oraz aktywujesz swój rdzeń.


PRZYGOTUJ SIĘ DO NASTĘPNEGO TRENINGU

> Odzież treningowa dla mężczyzn> Odzież treningowa
dla kobiet>
Wszystkie

ubrania treningowe


0 Udziały