Gotowy, aby spróbować czegoś nowego? Samsung Firsts Never Stop Challenge zachęca Cię, byś poszedł dalej

Gdy temperatury zaczynają się normalizować - nie będziemy za Tobą tęsknić, trzycyfrowe temperatury - biegacze w całym kraju zaczynają wychodzić z klimatyzowanych sal gimnastycznych, w których spędzili ostatnie kilka miesięcy, pokonując kilometry na bieżni.

Chłodniejsza pogoda, mniej alergenów i wciąż dość długie godziny światła dziennego sprawiają, że wrzesień to idealny czas, aby zacząć biegać - lub wyznaczyć sobie nowe cele. Wyzwanie Samsung Firsts Never Stop - Run Edition to doskonała okazja, aby rzucić sobie wyzwanie i potencjalnie osiągnąć rzeczy, których nigdy wcześniej nie robiłeś.


Samsung i Under Armour współpracują, aby zainspirować Cię do wyjścia poza swoją strefę komfortu i podjęcia własnych "pierwszych kroków". Dołącz do Kyle'a Dietza z firmy Under Armour, byłego zawodnika MMA, który zmienił się w biegacza trailowego, i podejmij wyzwanie, aby uczcić indywidualne kamienie milowe w bieganiu.

Osiągnięcie czegoś po raz pierwszy nie zdarza się codziennie, dlatego tym bardziej cieszy, gdy ciężka praca przynosi efekty i w końcu udaje się osiągnąć cel. Dlatego Samsung chce nagradzać użytkowników MapMyFitness, którzy osiągają "pierwsze" kamienie milowe na swojej drodze biegowej. Po zarejestrowaniu się w programie Samsung Firsts Never Stop - Run Edition użytkownicy otrzymają odznaki za pierwszy bieg przed 9 rano, pierwszy bieg na dystansie 5 km i pierwszy bieg w średnim tempie poniżej 10 minut na milę (ty szybkościowcu).

Jeśli ukończysz wszystkie trzy z tych wspaniałych osiągnięć po raz pierwszy (lub jeśli chcemy być techniczni, po raz pierwszy w tym wyzwaniu), zostaniesz zgłoszony do wygrania sprzętu do biegania UA, plus Gear Fit2 Pronajnowszy tracker fitness firmy Samsung. Co najlepsze, Gear Fit2 Pro oferuje aplikacje MapMyRun i MyFitnessPal bezpośrednio na urządzeniu, dzięki czemu możesz rejestrować treningi, posiłki i zużycie wody wszystko z nadgarstka!


DOŁĄCZ DO WYZWANIA > PIERWSZE KROKI NIGDY SIĘ NIE KOŃCZĄ - EDYCJA BIEGOWA


Na co więc czekasz? Twoja pierwsza mila poniżej 10 minut czeka na Ciebie!

Ale najpierw (widzisz, co zrobiliśmy?), musisz zapisać się do wyzwanie! Do zobaczenia na szlaku!

0 Udziały