20 najlepszych wyścigów do przebiegnięcia w 2018 r.

Z nowym rokiem przychodzą nowe cele - a dla biegaczy oznacza to między innymi ustalenie kalendarza wyścigów. Jeśli zastanawiasz się, jakie dystanse wybrać w tym roku, mamy wyścig dla Ciebie. Bez względu na to, czy chcesz przebiec milę czy 100 mil, na naszej liście znajdziesz wyścigi, które Ci odpowiadają, a niektóre z nich zachęcają do przebierania się lub promują wyjątkowe doświadczenia związane z wyścigiem. Czytaj dalej, ale przygotuj się na to, że będziesz chciał uruchomić wszystkie wyścigi w 2018 roku.

STYCZEŃ

SYNCHRONICZNY FINANSOWY ROCK 'N' ROLL ARIZONA
12-14 stycznia | Phoenix i Tempe, Arizona

Niezależnie od tego, czy chcesz pobiec w wyścigu na 1 milę, czy w maratonie, Rock 'n' Roll Arizona ma coś dla Ciebie. Co sprawia, że ten wyścig jest wyjątkowy? W rzeczywistości są dwie linie startowe. Maraton rozpoczyna się w Phoenix, a kończy w Tempe, gdzie zaczynają się i kończą pozostałe dystanse.

LUTY

KRISPY KREME CHALLENGE
3 lutego | Raleigh, Karolina Północna

Miłośnicy pączków, bez względu na to, gdzie jesteś, w lutym będą chcieli być w Raleigh i wziąć udział w Krispy Kreme Challenge. Pobiegniesz 2,5 mili do Krispy Kreme, zjesz tuzin pączków i wrócisz 2,5 mili na start na Uniwersytecie Stanowym Karoliny Północnej. Pięć mil, 12 pączków i nieskończone prawo do chwalenia się.

MIASTO KRÓW
23-25 lutego | Ft. Worth, Teksas

40. edycja tego wyścigu w północnym Teksasie odbędzie się w 2018 roku. Chociaż znajdziesz wszystkie dystanse wyścigu, polecamy ultramaraton dla biegaczy, którzy naprawdę chcą iść długo. Kolejne wyzwanie: możesz biegać wyścigi w kolejnych dniach i zdobyć trzy medale w ciągu weekendu.

MARZEC

UNITED AIRLINES NYC HALF
18 marca | Nowy Jork, Nowy Jork

Jeśli szukasz wyjątkowego sposobu na poznanie Nowego Jorku, ten wyścig jest właśnie dla Ciebie. Nie tylko będziesz mógł zobaczyć Brooklyn, Manhattan i Central Park na piechotę, ale także pokonasz trasę za najlepszymi na świecie elitarnymi biegaczami, którzy co roku wyruszają na trasę.

CARLSBAD 5000
24-25 marca | Carlsbad, Kalifornia

Znany jako "Najszybsze 5K na świecie", wyścig ten przyciąga jednych z największych elitarnych biegaczy w kraju. Ponad 10 000 biegaczy przybywa do nadmorskiego miasteczka Carlsbad - na północ od San Diego - aby wziąć udział w różnych biegach w ciągu dnia i spróbować pobić wiele rekordów prędkości ustanowionych na trasie.

SHAMROCK SHUFFLE 8K
25 marca | Chicago, Illinois

Chicago wie, jak obchodzić Dzień Świętego Patryka i jest o wiele więcej niż farbowanie rzeki Chicago na zielono. Przebiegnij drogę przez centrum miasta w swoim najlepszym zielonym stroju, zanim zaczniesz świętować z przyjaciółmi.

KWIECIEŃ

MARATON BOSTOŃSKI
16 kwietnia | Boston, Massachusetts

Trudno jest stworzyć listę obowiązkowych wyścigów i nie umieścić na niej Maratonu Bostońskiego, który stał się świętym Graalem wyścigów. Chociaż zakwalifikowanie się do słynnego maratonu jest z roku na rok coraz trudniejsze, bieganie w celach charytatywnych jest świetnym sposobem na otrzymanie wejściówki. A nawet jeśli nie możesz stanąć na linii startu w Hopkinton, obserwowanie biegu jako widz to jedyne w swoim rodzaju doświadczenie, które pozwala oglądać inspirujące występy zarówno zawodowców, jak i amatorów.

MIĘDZYNARODOWY MARATON BIG SUR
29 kwietnia | Big Sur, Kalifornia

Chociaż jest to jeden z najtrudniejszych wyścigów w kraju, Big Sur International Marathon jest również jednym z najpiękniejszych. Trasa prowadzi biegaczy wzdłuż autostrady 1 z Big Sur do Carmel, z oszałamiającymi, niezakłóconymi widokami na wybrzeże niemal przez całą drogę. Jeśli bieg zamkniętą autostradą Pacific Coast Highway nie jest wystarczająco wyjątkowy, biegaczom przygrywa nawet pianista, gdy przekraczają most Bixby Bridge, aby rozpocząć drugą połowę trasy.

MAJ

ONEAMERICA 500 FESTIVAL MINI-MARATON
5 maja | Indianapolis, Indiana

Biegacze, włączcie silniki i zapiszcie się na OneAmerica 500 Festival Mini-Marathon. Jest to jeden z największych półmaratonów w kraju, w którym nie tylko każda fala biegaczy podąża za samochodem IndyCar, ale także biegacze pokonują okrążenie wokół Indianapolis Motor Speedway podczas wyścigu.

ALASKA AIRLINES BAY TO BREAKERS
20 maja | San Francisco, Kalifornia

Ten kultowy wyścig to jedna wielka impreza kostiumowa, która odbywa się na ulicach San Francisco. Nie tylko masz okazję zmierzyć się z wyjątkowym dystansem - 12K - ale możesz to zrobić w uroczystym otoczeniu pełnym biegaczy, spacerowiczów i tych, którzy odważą się pokonać wzgórza San Francisco.

CZERWIEC

MARATON BABCI
16 czerwca | Duluth, Minnesota

Ten kultowy wyścig rozpoczął się w 1977 roku i od tamtej pory jest tradycją w Minnesocie. Choć biegaczy jest niewiele więcej (ze 150 do prawie 10 000), wyścig nosi nazwę po Grandma's Restaurant, nowego wówczas lokalnego biznesu, który był pierwszym sponsorem wyścigu. Jest to zdecydowanie wyścig dla rodzinnego miasta na wylot.

MARATON I PÓŁMARATON BURMISTRZA ANCHORAGE
23 czerwca | Anchorage, Alaska

Uczcij najdłuższy dzień w roku - tradycję przesilenia letniego - wybierając się na Alaskę na maraton i półmaraton burmistrza Anchorage. Po przebiegnięciu jednego z pięciu oferowanych dystansów, udaj się na pobliski Festiwal Przesilenia Letniego i świętuj jak miejscowy.

BIEG WYTRZYMAŁOŚCIOWY WESTERN STATES 100
23-24 czerwca | Auburn, Kalifornia

Jeśli szukasz wyzwania, Western States Endurance Run jest najstarszym na świecie 100-milowym wyścigiem. Biegacze zmierzają ze Squaw Valley do Auburn i doświadczają wielu podbiegów i zbiegów; w trakcie biegu pokonasz ponad 18 000 stóp i zejdziesz prawie 23 000 stóp.

LIPIEC

AJC PEACHTREE ROAD RACE 10K
4 lipca | Atlanta, Georgia

Organizowany przez Atlanta Track Club, w 2018 roku po raz 49. odbędzie się AJC Peachtree Road Race. Ta tradycja z czwartego lipca jest największym biegiem 10K w kraju, a liczba uczestników rośnie z każdym rokiem. Wybierz się na południe na lato i weź udział w obchodach Dnia Niepodległości.

SIERPIEŃ

MARATON RUN WITH THE HORSES
18 sierpnia | Green River, Wyoming

Jeśli masz wrażenie, że każdy wyścig jest taki sam, przygotuj się na jedno z najbardziej wyjątkowych doświadczeń w swoim życiu. Wybierz się do małego miasteczka Green River w Wyoming na maraton Run with the Horses, który brzmi dokładnie tak, jak jest. Biegacze mają okazję biec u boku dzikich koni, aby zobaczyć jeden z najbardziej majestatycznych widoków wyścigu.

WRZESIEŃ

NEW BALANCE 5TH AVENUE MILE
TBD | Nowy Jork, Nowy Jork

Dla biegaczy, którzy chcą wziąć udział w krótkim, szybkim wyścigu, New Balance 5th Avenue Mile jest właśnie dla Ciebie. Nie tylko będziesz mógł oglądać jedne z najlepszych elit, ale także podejmiesz nowe wyzwanie, ścigając się na dystansie mili, sprintem do mety.

PAŹDZIERNIK

PÓŁMARATON HERSHEY
21 października | Hershey, Pennsylvania

Miłośnicy czekolady, zwróćcie uwagę. Wybierz się do słynnego miasta Hershey na Półmaraton Hershey i przygotuj się na to, że na całej trasie poczujesz zapach czekolady. Przebiegniesz nawet obok Hersheypark i otrzymasz dwa bilety do Hersheypark in the Dark, aby cieszyć się parkiem rozrywki - który został pierwotnie stworzony, aby gościć pracowników fabryki czekolady Hershey i ich rodziny - podczas pobytu w mieście.


CZYTAJ WIĘCEJ

> The Major Marathon Cheat Sheet
> Arkusz informacyjny dotyczący półmaratonu
> The 10K Cheat Sheet
> Arkusz informacyjny 5K


LISTOPAD

GORĄCA CZEKOLADA 15K/5K - CHICAGO
4 listopada | Chicago, Illinois

Chicago jest znane z dużej społeczności biegaczy i jest to kolejny bieg, na który wszyscy przyjeżdżają w pełnym składzie. Hot Chocolate 15K/5K jest znany z rekordowej liczby uczestników. Przyjmij zimową, chłodną pogodę i rozgrzej swoje kości po wyścigu kubkiem gorącej czekolady.

ROCK 'N' ROLL LAS VEGAS
11 listopada | Las Vegas, Nevada

Ten wyścig jest jednym z dwóch przypadków w roku, kiedy Las Vegas Strip jest zamknięty dla ruchu samochodowego, a ludzie przejmują ulice (drugim jest Sylwester). Poznaj widoki i dźwięki Las Vegas i przebiegnij przez Las Vegas w nocy, z trasą oświetloną przez hotele, kasyna i niekończące się atrakcje na Strip.

GRUDZIEŃ

ŚWIĄTECZNA OPOWIEŚĆ 5K/10K
TBD | Cleveland, Ohio

Fani filmu "Opowieść wigilijna" będą chcieli być w Ohio na tym biegu. Biegacze, ubrani w kostiumy - zobaczysz wszystko, od Świętego Mikołaja, przez różowe króliczki, aż po lampki na nogi - wyruszą na ulice Cleveland, aby z bliska i osobiście poznać dom z filmu "Opowieść wigilijna". Ikoniczny dom służy jako meta dla 5K i punkt zwrotny dla 10K. i punkt zwrotny dla biegu na 10 km.


PRZYGOTUJ SIĘ DO NASTĘPNEGO BIEGU

W związku ztym, że w tym samym czasie, w tym samym czasie, w tym samym czasie, w tym

samym

czasie, w tym samym czasie,


w


tym samym czasie, w tym samym czasie, w tym samym czasie, w tym samym czasie, w tym samym czasie


0 Akcji