15 Instagramów, które pokochają biegacze

Biegacze uwielbiają rozmawiać o bieganiu â i ta obsesja naturalnie przenosi się na media społecznościowe. Zebraliśmy kilka najlepszych kont na Instagramie dla biegaczy, które warto śledzić, niezależnie od tego, czy potrzebujesz inspiracji, treningów przekrojowych i ćwiczeń, czy po prostu chcesz zobaczyć, jak wygląda życie najlepszych zawodowców na świecie. Jeśli regularnie przeglądasz Instagram, upewnij się, że śledzisz te 15 kont.

SprawdźÂ MyFitnessPal na Instagramie dla motywacji na życie zdrowsze życie każdego dnia, każdego dnia.

DLA INSPIRACJI

chevron_left Go Back appsr Zobacz wszystkie slajdy Rozpocznij pokaz slajdów 1 z Rozpocznij pokaz slajdów

Kliknij strzałki powyżej

ALISONÂ DĂSIR, @alisonmdesir

Alison jest założycielką ekipy biegowej Harlem Run i zorganizowała głośny bieg Run 4 All Women, w którym pobiegła z Nowego Jorku do Waszyngtonu, aby zebrać fundusze dla Planned Parenthood. Na jej Instagramie znajdziesz mnóstwo motywacji do biegania w imię spraw, w które wierzysz, a także do zbierania znajomych, by robili to samo.

2 z

INSTARUNNERS, @instarunners

To konto gromadzi biegaczy z całego świata, którzy dzielą się swoimi sukcesami i osiągnięciami. Aby uzyskać dużą dawkę inspiracji, zobacz, gdzie inni biegają i ścigają się â i znajdź pomysły na kolejny wyścig z listy wiaderek. Jeśli chcesz się wyróżnić, po prostu oznacz ich i użyj hashtagu #instarunners podczas udostępniania własnych zdjęć.

3 z

RUNNERS BE LIKEâŚ, @runnersbe

Jeśli szukasz niekończących się memów o bieganiu i śmiechu, musisz śledzić Runners Be Likeâ⌠na Instagramie. Jak nikt inny zbierają oni najlepsze dowcipy i powiedzenia na temat sportu. Jak mówi bio, âBecause prawdziwi biegacze wiedzą, jak się z siebie śmiać.â Nie bądź zaniepokojony, jeśli oznaczysz swojego kumpla biegacza w każdym poście, âFace With Tears Of Joyâ emoji included.

4 z

RUNNERSCOMMUNITY,Â
@runnerscommunity

Jeśli chcesz nawiązać kontakt z innymi biegaczami na Instagramie, Runners Community jest świetnym miejscem, aby to zrobić. Nie tylko przedstawiają âRunner of the Week,â ale także mają motywujące cytaty, filmy z inspirującymi finiszami wyścigów i świetne pomysły na treningi krzyżowe.

5 z

RUNNINGÂ TERRITORY, @runningterritory

Znajdziesz tu biegaczy z całego świata, którzy dzielą się swoimi biegami i treningami z niesamowitych miejsc â od piaszczystych plaż po szczyty gór. Aby się wyróżnić, wyślij zdjęcie miejsca, w którym biegasz i dołącz #RunningTerritory.

6 z

#IHAVEARUNNERSBODY, @ihavearunnersbody

Chcesz wiedzieć, jak wygląda prawdziwy biegacz? Po prostu odwiedź ten Instagram, gdzie zobaczysz biegaczy w każdym wieku, o różnych kształtach i rozmiarach, a także dowiesz się, że jeśli biegasz, to masz ciało biegacza. Aby znaleźć się w tym zestawieniu, udostępniając swoje osobiste zwycięstwa na Instagramie, dołącz do nich #ihavearunnersbody i #irunthisbody.