10 naprawdę zabawnych półmaratonów

Półmaratony mogą być tak samo wymagające psychicznie i fizycznie jak maratony. Od super herosów po kosmos, te 10 zabawnych 13,1-milowych wyścigów to idealny sposób, aby oderwać się od potencjalnego cierpienia i sprawić, że czas na drodze przeleci.

1. PÓŁMARATON WINE COUNTRY RUNS
Paso Robles, Kalifornia
18 marca 2018 r.

Podczas gdy kurs, który wije się przez piękne winnice San Luis Obispo, z pewnością powinien oferować wystarczającą motywację, aby spróbować tego półmaratonu, istnieje kilka dodatkowych korzyści, jeśli jesteś przygotowany, aby popchnąć się do granic możliwości. Biegacze, którzy zajmą pierwsze miejsce wygrywają swoją wagę w winie, podczas gdy reszta z nas zadowoli się całkiem fajnym medalem finishera i pamiątkowym kieliszkiem do wina.

2. YUENGLING SHAMROCK HALF-MARATHON
Virginia Beach, Wirginia
18 marca 2018 r.

Ten popularny maraton i półmaraton Boston qualifier w Virginia Beach odbywa się na szybkim, płaskim kursie wzdłuż nabrzeża. Kiedy wyścig się skończy, piwo rzemieślnicze Yuengling, Murphy's Irish Stew i tony rozrywki na żywo pomogą przyspieszyć Twój powrót do zdrowia.

3. THE BAKER'S DOZEN 13.1
Montclair, New Jersey
25 marca 2018 r.

Oprócz całkiem fajnej koszulki technicznej z długim rękawem i pół-zipem, po przekroczeniu linii mety czeka Cię słodki poczęstunek. The Montclair Bread Company zapewnia rzemieślnicze chleby, ciastka i pączki, aby zatankować węglowodany i nagrodzić Cię za wysiłki dnia.

4. PÓŁMARATON GWIEZDNYCH WOJEN - CIEMNA STRONA
Walt Disney World Resort, Floryda
22 kwietnia 2018 r.

Jeśli jesteś fanem Gwiezdnych Wojen, jest to wyścig na bucket-list, który musisz uruchomić - bez względu na wiek. Ten spektakularny bieg przez Walt Disney World Resort oferuje mnóstwo rozrywki na kursie, gdzie na pewno zobaczysz mnóstwo swoich ulubionych postaci z Jasnej i Ciemnej Strony Mocy. Oprócz półmaratonu, jest też 10K, 5K i wyścig dla dzieci RunDisney.

5. PÓŁMARATON CINCO DE MAYO
Portland, Oregon
6 maja 2018 r.

Znany jako jeden z premierowych wiosennych wyścigów na północnym zachodzie, ta połowa oferuje świetny sposób na świętowanie Cinco de Mayo. Na kursie rozrywka i muzyka, aby utrzymać cię w ruchu, stacje pomocy co dwie mile i duża impreza po wyścigu z piwem i cydrem z Lagunitas Brewing i Two Towns Cider House są atrakcjami wyścigu.

6. PÓŁMARATON ZMIERZCHU
Vancouver, Waszyngton
7 lipca 2018 r.

Dla tych z nas, którzy nienawidzą budzenia się do alarmów, ten płaski i szybki wyścig, który rozpoczyna się o 18:00, pozwala na bieganie pod letnim zachodem słońca. The Last Regiment of Syncopated Drummers będzie również pod ręką, aby pompować Cię przed startem, a impreza po wyścigu w "The Couve" z pewnością sprawi, że będzie to niezapomniane doświadczenie.

7. ROCK'N'ROLL LOS ANGELES HALF-MARATHON
Los Angeles, Kalifornia
28 października 2018 r.

To wydarzenie w Rock 'n; Roll Series będzie miało rozrywkę na trasie, której można się spodziewać, ale jest to również największy na świecie półmaraton o tematyce Halloween. Ubierz się w swój ulubiony kostium i dołącz do tysięcy w tym naprawdę wyjątkowym wyścigu rozpoczynającym się w Staples Center i zmierzającym przez centrum miasta do mety w LA Live.

8. PÓŁMARATON HERSHEY'S
Hershey, Pensylwania
21 października 2018 r.

Poważnie smaczny wyścig, Hershey's Half-Marathon zabiera biegaczy obok kultowych miejsc, takich jak Chocolate Avenue, Hersheypark i Milton Hershey School. Jeśli nie masz ochoty na samotne pokonanie 13,1-milowej trasy, możesz zarejestrować się jako dwuosobowa sztafeta. Rejestracja obejmuje mnóstwo pysznych próbek i dwa bilety do Hersheypark in the Dark.

9. PÓŁMARATON AVENGERS SUPER HERO
Anaheim, Kalifornia
Listopad 2018 r.

Ten poważnie fajny 13,1-milowy wyścig odbywa się w Disneyland Resort, gdzie Twoi ulubieni super herosi będą na trasie, aby Cię dopingować. Na mecie czeka uroczystość zwycięstwa super bohaterów wraz z "kolacją i filmem" na imprezie po biegu. Spiderman 5K i Thor 10K są również częścią weekendowych uroczystości.

10. PÓŁMARATON WYBRZEŻA KOSMOSU
Kakao, Floryda
25 listopada 2018 r.

Najstarszy półmaraton na Florydzie, ten wyścig o tematyce kosmicznej oferuje konkurs kostiumowy, możliwości robienia zdjęć z facetem w skafandrze kosmicznym, naleśniki, pizzę i piwo na mecie oraz fajną koszulkę ze statkami kosmicznymi. Jeśli to nie wystarczy, trasa wyścigu przebiega również wzdłuż nabrzeża w pobliżu Kennedy Space Center, a średnia temperatura w listopadzie wynosi 73 stopnie.


PRZYGOTUJ SIĘ DO NASTĘPNEGO BIEGU

W związku ztym, że w tym roku nie ma już żadnych problemów z

bieganiem

, nie ma co liczyć na to,


że
w najbliższym czasie będzie to możliwe.


0 Udziały